Konst Modern svensk konst
1159970
Beppe Wolgers
(1928-1986)

BEPPE WOLGERS, olja på duk, signerad.

"Tidig morron"?. 38 x 46 cm.

Smärre slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T23
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 000
282
318
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
13 jun 21:20
3 000 SEK
13 jun 21:13
2 666 SEK
9 jun 10:45
300 SEK