1159986
Nikolai Lehto
(1905-1994)

NIKOLAI LEHTO, olja på pannå, signerad och daterad -75.

"Våren", 17 x 21.5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76

Slutpris
300
3 191
338
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (1 bud)
7 jun 9:10
300 EUR