1160002
VÄGGAPPLIQUER, ett par, gustaviansk stil , 1900-tal.

Stomme i trä. Skuren dekor. Bronserade. För två ljus vardera. Höjd 73 cm. Bredd 20 cm.

Åldersrelaterat slitage. Båda bandrosetterna med lagning

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
1 800
169
191
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
13 jun 17:32
1 800 SEK
13 jun 10:44
1 700 SEK
8 jun 11:45
1 500 SEK
8 jun 11:45
1 200 SEK
6 jun 21:42
1 000 SEK