Skåp av ådringsmålad furu. Dörrspegel med dekor av rocailler i blått, möjligen målad av Olof Fjällström. Hyllinredning. Bredd 125, djup 40, höjd 107 cm.
Slitage, torrsprickor, mindre skador. Troligen ursprungligen del av fast inredning. Lås saknas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.