1160221
Alexis Ankarcrona
(1825-1901)

ALEXIS ANKARCRONA, olja på pannå, signerad.

På italienska campagnan. 27 x 35 cm.

Gulnad fernissa, skrapmärken.

Utropspris
7 000 SEK