1160248
Carlo Maratta
(1625-1713)

CARLO MARATTA, hans efterföljare, olja på duk, 1700-tal.

Madonna och barn. 48 x 36 cm.

Åldersrelaterat slitage. Krackelyr. Retuscher.

Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Slutpris
671
7 137
756
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (17 bud)
9
13 jun 20:09
671 EUR
8
13 jun 20:08
651 EUR
9
13 jun 20:08
640 EUR
8
13 jun 20:08
620 EUR
9
13 jun 20:08
600 EUR