Möbler Skåp & Byråar
1160293
BARSKÅP 1940-tal möjligen Otto Schultz

Betsad ek, delvis klädd med konstläder, invändigt med hyllor av glas, fällbar klaff, nedtill fem lådor, längd 112, bredd 44, höjd 171 cm

Slitage. Skador. Skadat glas. Repor. Märken. Nyckel saknas.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G5
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

500
47
53
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
13 jun 12:23
500 SEK