1160297
Chanel
(Född 1910)

CHANEL, PLÅNBOK.

I metallskimrande, quiltat lammskinn. Tre innerfack, en ficka med dragkedja samt plats för 3 kort. Märkt "Chanel", numrerad (år 2015-2016). Med äkthetscertifikat.
Bredd 15 cm, höjd 10 cm.

Smärre slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V100
Maiju Kemppainen
Maiju Kemppainen

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

6 dagar 15 timmar
222
2 361
250
Utropspris
400 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 242 EUR. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
24 jun 17:54
222 EUR
24 jun 17:09
100 EUR