1160305
Wilhelm Alexander Rothstén
(1858-1892)

WILHELM ALEXANDER ROTHSTÉN, olja på duk, signerad och daterad 1888.

Insjölandskap med man i eka. 30 x 48 cm.

Färgbortfall.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T327

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 14 timmar
1 800
169
191
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
25 jun 13:17
1 800 SEK
23 jun 22:20
1 500 SEK
23 jun 10:33
1 200 SEK
22 jun 10:17
600 SEK