Diverse Övrigt
1160356
Alice Nordin
(1871-1948)

ALICE NORDIN, kanna, jugend, patinerad brons, signerad

Kanna av brons med dekor av kvinnofigurer. Signerad Alice Nordin. Höjd 29 cm

Åldersrelaterat slitage.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46(0)704-248703

Utropspris
7 000 SEK