Möbler Stolar
1160391
STOLAR, 6+2 st, Ole Wanscher för Illum's Bolighus, Danmark, 1950-tal.

Stomme i betsat trä. Klädd och stoppad sits. Sitthöjd 45 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - L10
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 600
526
593
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
13 jun 14:27
5 600 SEK
13 jun 14:27
5 400 SEK
13 jun 14:27
5 300 SEK
13 jun 14:27
5 100 SEK
13 jun 14:27
4 700 SEK