Design Möbler
1160502
ILLUM WIKKELSØ, soffgrupp, 4 delar, "Capella", formgiven 1959.

Stomme av palisander. Lösa plymåer klädda med svart skinn. Längd soffor 128-190 cm, sitthöjd 40 cm.
Bord 61x61 cm, höjd 49 cm.

Ställvis slitage. Senare sadelgjord. Några dynor med skinnskador undertill.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H162
Om Cites

CITES-intyg medföljer

Läs mer om CITES-bestämmelser här

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
14 200
1 335
1 504
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
13 jun 21:36
14 200 SEK
13 jun 21:35
13 700 SEK
13 jun 21:34
13 200 SEK
13 jun 21:34
13 000 SEK
13 jun 21:32
12 700 SEK