VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft.

Målat. Två stycken glasade, spröjsade dörrar. Med bakomliggande hyllplan samt ett dörrpar med bakomliggande förvaring. Beslag av mässing. Bredd 115, djup 35,5, höjd 141 cm. Nyckel finns.

Senare målning. Smärre slitage.

Klubbat pris
4 700
417
435
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
23 jun 2019 14:05
4 700 SEK
23 jun 2019 14:05
4 500 SEK
23 jun 2019 14:04
4 300 SEK
23 jun 2019 14:03
4 100 SEK
23 jun 2019 14:03
4 000 SEK
23 jun 2019 14:03
3 900 SEK
23 jun 2019 13:28
3 700 SEK
23 jun 2019 13:28
3 600 SEK
23 jun 2019 11:15
3 500 SEK
23 jun 2019 9:43
3 050 SEK
23 jun 2019 9:32
2 850 SEK
23 jun 2019 8:45
2 001 SEK
23 jun 2019 7:54
1 050 SEK
22 jun 2019 22:24
900 SEK
22 jun 2019 17:11
650 SEK
19 jun 2019 11:45
550 SEK
19 jun 2019 11:29
500 SEK
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95