Fanerat med palisander. 5 dörrar, hyllinredning. Längd ca 352 cm, djup 35 cm, höjd 79 cm. Ursprungligen med övre hylla.
Åldersrelaterat slitage. Smärre fanerskador, märken och repor. Övre hyllsektion saknas.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10