Konst Modern svensk konst
1160597
Stellan Mörner
(1896-1979)

STELLAN MÖRNER, olja på duk, signerad och daterad -72.

Skyming över Esplunda. 35 x 24 cm.

Slutpris
8 400
790
890
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
9
13 jun 21:42
8 400 SEK
13 jun 21:39
8 200 SEK
8
13 jun 20:32
8 000 SEK
13 jun 20:28
7 600 SEK
8
13 jun 20:20
7 400 SEK