För åtta ljuspunkter samt sex ljus, burformad stomme av mässing behängd med olikslipade prismor, diameter 60, höjd 85 cm
Åldersrelaterat slitage. Nagg. Skador. Ej funktionstestad. Lösa prismor medföljer
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10