Design Möbler
1160628
SÄNGBORD, ett par, 1970-80-tal.

Stomme av mässing. Röktonade glasskivor. 45 x 35 cm, höjd 52 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H134
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 800
169
191
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
13 jun 18:00
1 800 SEK
13 jun 18:00
1 000 SEK
13 jun 12:37
600 SEK
13 jun 12:18
550 SEK
8 jun 11:06
500 SEK