SKÅP, 1900-talets mitt

SKÅP, 1900-talets mitt

Fanerat med bland teak och palisander. Skåpsdörrar med bakomliggande hyllplan och lådor. Nedtill med utdragbara skivor. Bredd 89, djup 40, höjd 130 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Märken. Repor.

Utropspris
5 000 SEK