VITRINSKÅP England sekelskifte 1900

Mahogny, konturerat krön, vitrin med dörr samt flankerande hyllor med spegel, nedtill hylla, svängda ben, längd 121, bredd 37, höjd 162 cm, invändig belysning Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Torrsprickor. Saknar hyllplan i vitrin

Klubbat pris
1 900
169
176
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
17 jul 2019 19:59
1 900 SEK
17 jul 2019 19:59
1 800 SEK
17 jul 2019 19:58
1 600 SEK
17 jul 2019 19:56
1 500 SEK
17 jul 2019 19:56
1 450 SEK
17 jul 2019 19:55
1 350 SEK
17 jul 2019 19:55
1 250 SEK
17 jul 2019 19:55
1 200 SEK
17 jul 2019 16:13
1 100 SEK
17 jul 2019 8:04
1 000 SEK
16 jul 2019 13:28
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13