Konst Klassisk konst
1160775
Amelia Von Schwerin
(1819-1897)

AMELIA VON SCHWERIN, olja på duk, signerad och daterad Df -74.

"Motiv från Starnbergsee". 74 x 112 cm.

Färgbortfall, krackelerad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T211
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre konst
+46 (0)08-614 08 58

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
4 400
414
466
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
13 jun 20:02
4 400 SEK
13 jun 20:02
4 200 SEK
8 jun 19:44
4 000 SEK
8 jun 8:57
1 000 SEK
8 jun 7:59
500 SEK