Konst Klassisk konst
1160776
Jules Ronsin
(1867-1937)

JULES RONSIN, olja på duk/masonit, signerad.

"The Four Seasons". 72 x 72 cm.

Duk uppklistrad på pannå, retuscher.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N1

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 11 timmar
1 600
150
169
Utropspris
10 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 700 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
25 jun 6:14
1 600 SEK
24 jun 7:32
1 500 SEK