Konst Klassisk svensk konst
1160788
Alfred Wahlberg
(1834-1906)

ALFRED WAHLBERG, olja på duk, signerad.

Glänta med bäck. 45 x 69 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre konst
+46 (0)08-614 08 58

Slutpris
5 200
489
551
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
14 jun 10:36
5 200 SEK
8 jun 19:39
5 000 SEK
7 jun 22:45
4 000 SEK
7 jun 16:26
3 000 SEK
7 jun 12:38
2 500 SEK