Konst Grafik
1161165
Joan Miró
(1893-1983)

JOAN MIRÓ, färglitografi, "Derrière le Miroir" nr 93, 1956, "Dix Ans d'Édition", signerad i trycket.

"Femme au Miroir". Blad mått 37 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram. Sedvanligt mittveck.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Slutpris
4 800
451
508
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
16 jun 10:26
4 800 SEK
16 jun 8:42
4 600 SEK
16 jun 8:34
4 400 SEK
15 jun 6:51
4 200 SEK
13 jun 7:02
4 000 SEK