Konst Fotografi
1161356
Åke Lange
(1909-1975)

ÅKE LANGE, efter, C-print, signerad av Thomas Lange, 1/10.

"Ballongflickan", 1940-talet. Bildstorlek 39,5 x 29,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Slutpris
5 800
545
614
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
19 jun 14:13
5 800 SEK
19 jun 14:12
5 600 SEK
19 jun 14:12
5 500 SEK
19 jun 14:11
5 400 SEK
19 jun 14:09
5 200 SEK