SPEGEL, Louis XVI-stil, 1800-talets slut.

Målad och bronserad spegel med pastellagedekor. Höjd 169, bredd 104 cm

Anlupet glas. Skador.

Klubbat pris
3 500
309
322
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
30 jul 2019 3:45
3 500 SEK
25 jul 2019 0:48
1 203 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

21. Heuer, "Base 1000, Telemetre", kronograf, ca 1945.
Utropspris
15 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
Aktuellt bud:
18 000 SEK