Konst Skulptur
1161532
Olli Joki
(Född 1943)

OLLI JOKI, skulptur, brons, signerad och daterad 2002, numrerad 3/3.

"Atlet", höjd 63 cm + granitsockel 15 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
1 500 EUR