Design Övrigt
1161538
TAKLAMPA, 1900-talets mitt, troligen Italien.

Rund skärm med metallställning överdragen med glasfiberförstärkt gummi. Höjd 26 cm.

Smutsig. Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H165
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 700
160
180
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
14 jun 16:10
1 700 SEK
14 jun 15:58
1 600 SEK
13 jun 16:55
1 500 SEK
10 jun 19:19
700 SEK
10 jun 16:39
500 SEK