Konst Klassisk svensk konst
1161545
Theodor Valenkamph
(1868-1924)

THEODOR VALENKAMPH, olja på duk, signerad och daterad 1890.

Marin med skutor. 51 x 80 cm.

Skador, lagningar, färgbortfall.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T214
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre konst
+46 (0)08-614 08 58

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

3 000
282
318
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (9 bud)
14 jun 16:56
3 000 SEK
14 jun 16:55
2 800 SEK
14 jun 16:54
2 600 SEK
14 jun 16:49
2 400 SEK
13 jun 23:24
2 200 SEK