Design Möbler
1161697
Josef Frank, sideboard, modell 1015, Firma Svenskt Tenn, före 1985.

Mahogny, rak form med två dörrpar med hyllinredning, mittparti med lådor, draghandtag av mässing. Längd 220 cm, djup 54 cm, höjd 80 cm. Nyckel finns. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Smärre fläckar. Smärre repor.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
20 000 SEK