Allmoge
1161731

SKÅP, gustaviansk 1800-talets början.

Brunmålad. Höjd ca 249,5 cm, bredd 121,5 cm, djup 50 cm.

Senare målning. Skador. Renoverad.

Utropspris
1 000 EUR