1161783
MÅNSKENSAMPEL, sent 1900-tal.

Månskensampel av vitt pressglas med dekor i rosa och guld. Delar av mässingsplåt med genombruten dekor. För ett ljus. Höjd 40 cm.

Slitage. Smärre bucklor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H153
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 150
108
122
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
9 jun 18:26
1 150 SEK
7 jun 17:19
300 SEK