1161828
Egon Meuronen
(Född 1922)

EGON MEURONEN, olja på duk, signerad.

På vägen hem, 60 x 50.5 cm.

Krackelyr. Tryckskador. Gulnad.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T15
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

15 timmar 1 minut
110
1 170
124
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 120 EUR. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
22 jun 6:13
110 EUR
21 jun 16:30
100 EUR
21 jun 9:15
50 EUR