1161833
Chingiz Arif Oglu Abassov
(Född 1963)

CHINGIZ ARIF OGLU ABASSOV, olja på kartong, signerad.

Häst. 71 x 43 cm.

Smärre slitage.

Slutpris
340
3 616
383
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (10 bud)
15 jun 19:56
340 EUR
15 jun 19:42
320 EUR
15 jun 19:42
300 EUR
15 jun 19:42
290 EUR
15 jun 15:03
270 EUR