Fanerat med valnöt samt svärtade detaljer, uppsvängt krön, front med två glasade dörrar, nedtill två dörrar, lösa hyllplan, längd 111, bredd 50, höjd ca 225 cm Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Repor, skador, listdelar saknas. Saknar fötter.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10