Smycken Ringar
1161953
RING 18K vitguld med 3 briljanter 0,70 ct total enligt gravyr, Strömdahl Stockholm 1988

Total vikt 3,1 g. Storlek 17,25/54.

Slitage. Repor. Gäller ringskena.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46-76-209 59 81

Slutpris
3 600
338
381
Utropspris
4 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
14 jun 18:12
3 600 SEK
12 jun 18:34
3 400 SEK
9 jun 20:41
3 200 SEK
9 jun 9:53
3 000 SEK
9 jun 3:41
350 SEK