Möbler Fåtöljer & Soffor
1162090
FÅTÖLJ med fotpall, 1960-tal, troligen Finland.
FÅtÖlj med fotpall, 1960-tal, troligen finland.

Rund fot av aluminium. Formpressad stomme av trä. Löstagbara kuddar klädda med svart läder. Sitthöjd 40, bredd 90 cm.

Skador.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H110

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 000
287
322
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
3 jul 12:11
3 000 SEK
3 jul 12:10
2 000 SEK