ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets första hälft.

Klädd i brunt skinn. Djuphäftad rygg. Sitthöjd ca 40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Torrsprickor. Fläckar.

Klubbat pris
4 700
417
435
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
13 jul 2019 15:52
4 700 SEK
13 jul 2019 15:52
4 500 SEK
13 jul 2019 15:52
4 300 SEK
13 jul 2019 15:51
4 100 SEK
13 jul 2019 15:51
4 000 SEK
13 jul 2019 15:51
3 805 SEK
13 jul 2019 15:51
3 605 SEK
13 jul 2019 15:50
3 401 SEK
13 jul 2019 15:50
3 201 SEK
13 jul 2019 15:50
3 200 SEK
13 jul 2019 15:50
3 000 SEK
13 jul 2019 15:50
3 000 SEK
13 jul 2019 15:49
2 701 SEK
13 jul 2019 15:49
2 501 SEK
13 jul 2019 15:49
2 200 SEK
13 jul 2019 15:49
2 000 SEK
13 jul 2019 15:48
1 100 SEK
13 jul 2019 15:48
1 000 SEK
13 jul 2019 15:47
550 SEK
13 jul 2019 15:47
500 SEK
8 jul 2019 9:15
400 SEK
8 jul 2019 9:15
350 SEK
5 jul 2019 15:38
300 SEK