1162141
Eerik Haamer
(1908-1994)

EERIK HAAMER, olja på duk, signerad.

Kustbild. 87 x 119 cm.

Slutpris
39 500
3 714
4 184
Utropspris
35 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
9
15 jun 19:20
39 500 SEK
10
15 jun 19:20
38 500 SEK
10
15 jun 19:17
38 000 SEK
9
15 jun 19:17
37 000 SEK
10
15 jun 19:14
36 000 SEK