HALDOR VIK & INGMAR RELLING, dagbädd, "Svane", Svane, Norge, 1960-tal.

Ek. Lös stoppad madrass och två lösa ryggdynor. I sidan hylla som fälls ut till huvudförlängning. Hopfälld längd 162, utfälld 193 cm. Djup 73 cm.

Bruksslitage.

Klubbat pris
3 400
298
310
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
7 jul 2019 19:34
3 400 SEK
7 jul 2019 19:34
3 200 SEK
7 jul 2019 19:33
2 400 SEK
7 jul 2019 19:33
2 200 SEK
4 jul 2019 5:57
2 000 SEK