Diamanter 0,44 ct, Top Wesselton/Vs enligt gravyr. Palladium, stämplad Pd 500. SCH, Schalins. Ringstorlek 17. Bredd 3 mm. Vikt 3,4 gram.
Gravyr. Bruksskick
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10