116229

BYRÅ, björk, 1800-tal.

Byrå, björk, 1800-tal.
Byrå, björk, 1800-tal.
Byrå, björk, 1800-tal.
Byrå, björk, 1800-tal.
Byrå, björk, 1800-tal.
Byrå, björk, 1800-tal.

Fyra lådor. L 102, b 50, h 103 Nyckel finns.

Slitage, fläckar samt ställvis maskstunget.

Utropspris
2 000 SEK