Design Konstglas
1162382
Kari Alakoski

KARI ALAKOSKI, VAS, glas, signerad Kari Alakoski Iittala 2000.

Höjd 35 cm, bredd 21 cm.

Obetydligt slitage.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Slutpris
260
2 766
293
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (8 bud)
15 jun 18:54
260 EUR
15 jun 18:54
260 EUR
15 jun 14:55
240 EUR
15 jun 12:15
220 EUR
14 jun 14:49
200 EUR