PARTI KONSTGLAS, 5 delar, Kosta Boda. Bla Wärff och Bertil Vallien.

Fat, skål, pokalglas samt två vaser. Grön och lila glasmassa. H 5-19. Fatets diam 31.

Slitage. Smärre repor.

Utropspris
1 200 SEK