Silver Bägare & Skålar
1162392
CG HALLBERG, skål med lock, silver, Stockholm 1907.

En förgylld silverskål med lock i empirestil, höjd 14 cm. Vikt 429 gram.

Slitage. Sned. Inristat nummer.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
2 500 SEK