SOFFBORD, Fritz Hansen.

SOFFBORD, Fritz Hansen.

Rektangulär askfanerad skiva på spännben i bok. Längd 120, bredd 60, höjd 53 cm.

Bruksslitage, repor.

Klubbat pris
1 675
149
155
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
8 jul 2019 18:14
1 675 SEK
8 jul 2019 18:14
1 575 SEK
8 jul 2019 10:51
1 350 SEK
8 jul 2019 10:51
1 250 SEK
8 jul 2019 9:42
1 100 SEK
8 jul 2019 9:42
1 000 SEK
8 jul 2019 8:26
600 SEK
8 jul 2019 8:26
550 SEK
7 jul 2019 11:46
450 SEK
7 jul 2019 11:46
400 SEK
5 jul 2019 18:25
300 SEK