1162425
SOFFBORD, Fritz Hansen.

Rektangulär askfanerad skiva på spännben i bok. Längd 120, bredd 60, höjd 53 cm.

Bruksslitage, repor.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 675
159
180
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
8 jul 18:14
1 675 SEK
8 jul 18:14
1 575 SEK
8 jul 10:51
1 350 SEK
8 jul 10:51
1 250 SEK
8 jul 9:42
1 100 SEK