Möbler Skåp & Byråar
1162458
VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft.

Stomme i trä. Pardörr i glas. Längd 107 cm. Djup 36 cm. Höjd 186 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Senare målning.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
2 600
244
275
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
11 jun 20:52
2 600 SEK
11 jun 20:51
2 400 SEK
11 jun 20:51
2 200 SEK
10 jun 22:15
2 000 SEK