Design Konstglas
1162474
Kjell Engman
(Född 1946)

KJELL ENGMAN, väggskulpturer, 4 st, glas, Kosta Boda.

Fåglar i polykroma färger. Signerade. Höjd 10-13 cm.

En med nagg.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
2 400
226
254
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
13 jun 10:39
2 400 SEK
12 jun 8:54
2 200 SEK
10 jun 21:12
2 000 SEK
8 jun 23:04
1 600 SEK
8 jun 19:12
1 500 SEK