Glas Övrigt
1162475
Bertil Vallien
(Född 1938)

BERTIL VALLIEN, glasskulpturer, 7 st, Kosta Boda, signerade

Olika former och färger. Höjd 3-8 cm.

Flertalet nagg.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V14
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

7 dagar 18 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)