Design Konstglas
1162477
Kjell Engman
(Född 1946)

KJELL ENGMAN, väggskulpturer, 6 st, Kosta Boda, signerade

Ansikten. Detaljer av päls och fjädrar. Höjd ca 8-12 cm.

En med lagning. En med nagg.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
3 610
339
382
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
18 jun 17:35
3 610 SEK
18 jun 17:32
3 410 SEK
16 jun 22:52
3 210 SEK
16 jun 22:52
3 200 SEK
12 jun 22:46
2 000 SEK