Design Övrigt
1162479
Bertil Vallien
(Född 1938)

BERTIL VALLIEN, champagneglas, 6 st, "Millennium", Kosta Boda.

Klarglas. Fot med innesluten figur i rött. Signerade Kosta Boda B. Vallien 99836 samt individuellt numrerade. Höjd 26 cm. Fyra av sex glas i originalkassetter.

Gott skick.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z1
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 600
338
381
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
14 jun 11:06
3 600 SEK
14 jun 11:06
3 400 SEK
14 jun 10:49
3 200 SEK
13 jun 21:31
3 000 SEK
13 jun 21:30
2 800 SEK